Yeni ÜyelikNew Membership

Zaten Üyeliğim Var Already have an account?

Üyeliğiniz ile giriş yapabilir, yada hesap bilgilerinizi hatırlamıyorsanız, şifremi unuttum ekranından yardım alabilirsiniz. You can login with your membership, or if you don't remember your account information, you can get help from the forgot password screen.

Şifremi Unuttum Forgot Password?

  • Kayıt formuna yazdığınız veriler ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra üyeliğiniz aktif olacaktır. Your membership will be activated after the data you have shared on the registration form is confirmed by our team.
  • Üyeliğinizin onaylanması için tüm bilgilerin eksiksiz ve doğru girilmesi gerekmektedir.In order to confirm your membership, all information must be completed correctly.
  • Daha önce başvuru yaptıysanız ve üyeliğiniz onaylanmadı ise eksik alanlar bulunmaktadır. Onaylanmayan üyelikler ile ilgili olarak mail adresinize bilgi geçilmektedir.If you have applied before and your membership has not been approved, there are missing fields. Information about unapproved membership is sent to your e-mail address.
  • Üyelik bilgileriniz ve şifreniz e-mail adresinize gönderilecektir. Bu nedenle lütfen e-mail adresinizi doğru giriniz.Your membership information and password will be sent to your e-mail address. Therefore, please enter your e-mail address correctly.

Müşteri Kayıt Ekranı

  Değerli müşterimiz,
  - Kayıt formuna yazdığınız veriler ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra üyeliğiniz aktif olacaktır.
  - Üyeliğinizin onaylanması için tüm bilgilerin eksiksiz ve doğru girilmesi gerekmektedir.
  - Daha önce başvuru yaptıysanız ve üyeliğiniz onaylanmadı ise eksik alanlar bulunmaktadır. Onaylanmayan üyelikler ile ilgili olarak mail adresinize bilgi geçilmektedir.
  - Üyelik bilgileriniz ve şifreniz e-mail adresinize gönderilecektir. Bu nedenle lütfen e-mail adresinizi doğru giriniz.

©2023 Serenay Yazılım E-Ticaret Çözümleri