HAKKIMIZDA

Trakyalılar Kumaş olarak 1998 yılından beri başta ev tekstili ürünleri olmak üzere, örme kumaş ve diğer tekstil ürünlerinin temini ve toptan ticaretinde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Merkezimiz Bursa’da olmak üzere, Başkent Ankara ile Çin Halk Cumhuriyet'inde ofisimiz bulunmaktadır. Sahip olduğumuz önemli deneyimi yurtdışı pazarlarda da değerlendirmek amacıyla 2016 itibarıyla ABD pazarında da faaliyetlerimize başladığımızı gururla belirtiriz.

Tekstil sektöründe katma değer yaratabilmek için firma olarak, yaratıcılığı ve güvenilirliği temel alan bir prensiple yol almaktayız. Sosyal ve çevresel sorumluluğumuzu da ön planda tutarak, müşterilerimize en iyi kalitede ve en uygun maliyetlerde ürünler sunmaya odaklanmaktayız. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi cevap veren ürünlerimiz ve yenilikçi fikirlerimizle müşteri ağımızı genişletmeye devam etmekteyiz.

Temel prensiplerimiz doğrultusunda, en değerli üretim faktörümüz olarak gördüğümüz insan kaynağımıza yatırım yapmaktayız. Bu özelliğimizle ev tekstili sektöründe fark yaratan firmalardan biri haline gelmiş durumdayız. Firmamızda görev yapan personelimizin yarısından fazlası ülkemizin önde gelen üniversitelerinden mezun en az lisans derecesine sahiptir.

Koltuk örtüsü, yatak örtüsü, çok amaçlı örtü gibi ev tekstili ürünleriyle beraber, örme pamuklu ve polyester kumaşlardan oluşan geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en hızlı ve en uygun maliyetlerle karşılayabilmek için Türkiye ve Çin Halk Cumhuriyeti’nde sektöründe kendisini ıspatlamış, itibarlı imalatçılarla çalışıyoruz.

Faaliyetlerimizi 2016 yılında kurduğumuz Durham, NC merkezli ESF Home Textile LLC firması ile ABD’ye taşımış bulunmaktayız. Profesyonel satış ve pazarlama birimlerimizle global bir ticaret firması olma yolunda çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Siz değerli müşteri adaylarımızı da firmamız ile çalışmaya ve sunacağımız imkanlardan yararlanmaya davet ediyoruz.

 

©2022 Serenay Yazılım E-Ticaret Çözümleri